Líbí se vám patchwork? Zkuste naše luxusní deky, přehozy.

Deka, dekorační potah, přehoz na postel – patchwork je vždy krásným a osobitým doplňkem interiéru. Stačí jen patchworkový přehoz vhodně sladit s vaším prostorem.

Patchworkové deky, patchworkové přehozy (deky) na postel, patchworkové přikrývky - šijeme sami podle vlastních návrhů. Kombinujeme různé barvy a vzory látek, výsledkem je vždy originální patchwork – deka barevně dominující místnosti, či nenápadný vkusný přehoz na postel. Patchwork nabízí široké uplatnění v rustikálním, etno i moderním stylu. Záleží jen na vás, co se vám líbí.

Každý patchworkový přehoz MIXFACTORY je originálně navržen a pečlivě ušit českými švadlenami. Všechny naše patchworkové deky jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů. Výplň přikrývek je z dutého vlákna, které je hypoalergenní (přikrývky vhodné i pro alergiky). Každý patchworkový přehoz v naší nabídce má v popisu uveden použitý materiál a doporučený způsob údržby. V případě choulostivějších materiálů, prosíme, dodržujte doporučený způsob čištění chemickou cestou. Jen tak si vaše patchworkové přikrývky dlouho zachovají svůj luxusní vzhled.

Potřebujete patchworkové přehozy na postel v jiných odstínech nebo rozměrech? Šijeme také zakázkový patchwork – přikrývky, deky, přehozy, polštáře - na míru vašim požadavkům. Kontaktujte nás!

Zobrazeno 1 – 16 z 18 položek

Produkty na stránku

Zobrazeno 1 – 16 z 18 položek

DEKY - PŘEHOZY