Zákaznická podporaZákaznická podpora - KontaktZákaznická podpora

Mixfactory, Michaela Horníčková, Slovinská 28, Brno 612 00

Telefon : 739 036 793 E-mail: info@mixfactory.eu

IČ: 12178241

Číslo účtu: 2200107258/2010

Inspirace

Od roku 1995 se věnuji výrobě patchworkových dek a doplňků. Vyrábím deky dle vlastních návrhů. Deky jsou zpracávávány jednoduším způsobem. Díky tomuto zjednodušení se hodí do prostorů se současným desingem. Dávám přednost kombinací bavlny s luxusnějšími materiály (samet, hedvádí, desingérké potisky bavln) tím deka, přehoz, quilt, přikrývka, povlak polštář a nebo polštářek a zároveň dekorace dosáhne plastičnosti. Kladu důraz hlavně na dokonalé barevné sladění čímž se dá dosáhnout výsledný efekt moderní, rustikální, retro popřípadě etno.

Originalita

V obchůdku najdete deky a přehozy ktreré jsou vyráběny v malých sériích nebo i takové které jsou jen po jednom kuse. Tedy originál v pravém slova smyslu.Vytvářím stále nové kombinace vzorů a barev a proto vám eshop může nabídnout širokou škálu přikrývek, polštářů a dalších doplňků. Nově mám v eshopu zařazené výrobky z látek z Japonska a USA které mě oslovily a dá se říct, že je to pro mě srdeční záležitost tašky, batůžky, obrázky, naprony... Od neutrálních až po nejdivočejší kousky snadno sladíte se svým bydlením

Kvalita materiálů a provedení

Patchwork a i vše ostatní z Mixfactory se šije v České republice. Proto můžeme zaručit, že výrobek který v Mixfactory koupíte, byl vyroben z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů a že k jeho výrobě nebylo zneužito ničí práce.

Příznivé ceny

Díky běžným velikostem dek, mohu zachovávat příznivé ceny. Pokud si budete chtít zboží vyzvednout osobně v Brně nejdříve mě prosím kontaktujte.. Doufám že si moje výrobky oblíbíte a přeji příjemný nákup!

Mixfactory vám nabízí vždy něco navíc:

1.nadstandardní 2 měsíční možnost vyzkoušení a vrácení zboží

2.originalitu, zboží koupíte jen u nás

3.šití na míru

Pro dotazy ohledně objednávek a další informace o našich produktech.

Odeslat zprávu