OBJEVTE KOUZLO PATCHWORKUOBJEVTE KOUZLO PATCHWORKUOBJEVTE KOUZLO PATCHWORKU

je specifická technika, jejímž základem je sešívání částí látek do podoby geometrických obrazců, tvarů a vzorů. Takto vyrobený patchwork může být použitý jako horní vrstva prošívaných dek, přehozů, polštářů, plněných rounem a ozdobně prošitých. Dokonce se stal také motivací k výrobě neotřelých druhů oděvů, dekorací a doplňků, jeho kouzlu podlehla celá řada obdivovatelů, kreativců, švadlenek i umělců.

DEKORATIVNÍ A UŽITNÁ TVORBA

Patchworkové dekorace mohou stylově, svébytně a vhodně doplňovat moderní i klasický, etno i rustikální interiér. Použité bavlněné látky jsou vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné textilie, jejichž udržování je doporučeno zpravidla cestou chemického čištění, jedině poté si zachovávají dlouhodobě stálý vzhled i pevnost. Výroba přehozů a dek je výsledkem výhradně ručního zpracování, přičemž vznikají vždy jedinečné a originální výrobky. Jako výplň bývá použito rouno z dutého vlákna, pokud je hypoalergenní, pak jsou přikrývky vhodné i pro alergiky.

IDEÁLNÍ DÁREK S NETRADIČNÍMI MOTIVY

Při výrobě lze zapojit fantazii a propojovat tak různobarevné látky s jednobarevnými, kombinovat rozmanité motivy a vytvářet tak osobité a vkusné kousky, které zútulní nejeden bytový interiér. V módě nejsou pouze přírodní, květinové a geometrické motivy, ale například textilie se zvířecími, abstraktními, pruhovanými nebo kostkovanými vzory, vytvoří při správném „namíchání“ neuvěřitelné dezény. Taková pěkně barevná pikniková deka přímo vyzývá k výletu do přírody. Přikrývky, deky, polštáře a přehozy mohou být také skvělým dárkem pro kteréhokoliv člena rodiny, dokonce i pro vašeho psího miláčka.

PŘEHOZY PODLEVAŠICH PŘEDSTAV

Pro klienty, kteří jsou nároční či mají vlastní fantazie, nápady, přání a konkrétní požadavky na barevnost nebo rozměry, je ideální zakázková výroba neboli šití přímo na míru. Lákavá nabídka? Stačí sdělit všechny důležité informace výrobci a brzy se již můžete hřát za chladných večerů pod příjemnou a krásnou dekou!