NA VLNĚ PATCHWORKU, ANEB HŘEJIVÁ DEKA SLUŠÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTINA VLNĚ PATCHWORKU, ANEB HŘEJIVÁ DEKA SLUŠÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTINA VLNĚ PATCHWORKU, ANEB HŘEJIVÁ DEKA SLUŠÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI

U NÁS DOSTANETE DEKY NÁPADITÉ, KTERÉ BUDOU HRÁT V MÍSTNOSTI HLAVNÍ PRIM A NEBO MÉNĚ NÁPADNĚJŠÍ, KTERÉ JEN VKUSNĚ DOPLNÍ VÁŠ STÁVAJÍCÍ INTERIÉR.

Patchworková deka může být pěkným svatebním darem, dárkem k narozeninám, výročí a nebo dárkem k narození dítěte.

Patchwork versus interiér domova

NEMUSÍTE SE BÁT, ŽE SI POŘÍZENÍM PATCHWORKU NARUŠÍTE STÁVAJÍCÍ INTERIÉR DOMU ČI BYTU.

Snažíme se hlavně o současný desing který se hodí k různým tipům interiérů.

"Pačvorkovou" deku využijete jako praktický přehoz přes postel, jako nezbytnou součást obývacího pokoje pro chladné večery i jako pelíšek pro domácí mazlíčky. Ti se do nové patchworkové deky zamilují na první dotek tlapky. A možná je konečně přesvědčíte, aby vám na pohovce uvolnili místo!

Kde je ta deka?

Otázku „kde je sakra ta deka “ uslyšíte doma častěji po tom, co si všichni členové rodiny zvyknou na pohodlí i praktičnost výrobků z patchworku. Každý si ji zkrátka bude chtít ukrást jen pro sebe. Možná i proto, že tenhle výrobek je dobrým společníkem na piknik. Pohodlí, příroda, dobré jídlo a...patchworková deka, co víc si k odpočinkovému dni můžete přát?

Patchwork si nežádá interiér, interiér si žádá patchwork! I vy se tak můžete svézt na vlně, naše deky sluší každé domácnosti. Mixfactory, to nejlepší pro váš hezký domov.