MULTIFUNKČNÍ DÁREK PRO OSLAVENCE ANEB PATCHWORKOVÁ DEKA PRO KAŽDÉHO!MULTIFUNKČNÍ DÁREK PRO OSLAVENCE ANEB PATCHWORKOVÁ DEKA PRO KAŽDÉHO!MULTIFUNKČNÍ DÁREK PRO OSLAVENCE ANEB PATCHWORKOVÁ DEKA PRO KAŽDÉHO!

AŤ UŽ NAROZENINY SLAVÍ TCHÝNĚ, BABIČKA, MAMINKA NEBO TŘEBA PRARODIČE, AŤ UŽ CHCETE DÁRKEM PŘIVÍTAT KAMARÁDKU ZE ZAHRANIČÍ NEBO SE NAOPAK DÁRKEM ROZLOUČIT, VŽDY JE TŘEBA VYBRAT TAKOVÝ, KTERÝ DOTYČNÉHO ZAUJME NA PRVNÍ POHLED. A ZATÍMCO NĚKDO SE S ÚKOLEM VYBRAT DÁREK POPASUJE NA JEDNIČKU, JINÝ BY RADĚJI ZNOVU SKLÁDAL MATURITU.

Vždyť existují dárky originální, líbivé, cenné, upomínkové, nečekané nebo naopak každoročně očekávané, dárky nudné a extravagantní, jaký tedy vybrat?

Vybírejte dárky multifunkční! Jedině ty dokážou zaujmout na první pohled a být vždy k užitku i po tom, co nadšení z dárku pomine. Typickým příkladem multifunkčního dárku je patchworková deka.

MULTIFUNKČNÍ ZNAKY PATCHWORKOVÉ DEKY

Možná si říkáte, co je na dece tak multifunkčního? Spousta věcí! Už samotný vzor patchworku! Lze ho použít do jakéhokoliv interiéru. Moderní nebo rustikálně vyvedený interiér? A není to jedno? Patchworková deka sedne do obou z nich. Multifunkčnost deky si uvědomíte ještě před tím, než ji někomu darujete. U patchworkové deky si ještě cestou na oslavu můžete rozmyslet komu ji dáte, tedy hned poté co zjistíte, kdo že to vlastně slaví! Hřejivou deku ocení babička, stejně jako její vnučka do výbavy. Patchworková deka je líbivým dárkem pro každého.

PRO KAŽDÉ ROČNÍ OBDOBÍ

Zatímco oblíbený dárek - papuče - budou v letním období zapomenuty v koutě, na patchworkovou deku prach jen tak nesedne. Své využití najde v jakémkoliv ročním období. V zimě oceníte hlavně hřejivost luxusní deky, jediným problémem tak budou opožděné příchody do práce. Komu by se chtělo z pod vyhřáté deky? V létě tato deka poslouží jako plážová deka nebo pikniková deka. A stanování bude mnohem příjemnější po tom, co na sebe patchworková deka vezme roli deky kempingové. Na své si přijdou i vaši domácí mazlíčkové. Na patchworkové dece je lenošení ještě příjemnější!

DÁREK PRO KAŽDÉHO

Pro ženy je patchwork ideálním doplňkem domácností, který znají ze stran módních časopisů o bydlení. Ale věděli jste, že pohodlnou deku ocení i muži? Ano! Ač to kolikrát nepřiznají, je pro ně tv deka vůbec tím nejlepším parťákem při sledování hokeje. To dcery uvítají, když jim máma na kolej kromě jídla a oblečení zabalí i deku. Jó, jó kde je patchworková deka, tam je i kousek domova, stesk tak nemá šanci.

TAK UŽ VÍTE, V ČEM SPOČÍVÁ KOUZLO MULTIFUNKČNÍCH DÁRKŮ?